
Door Jasmijn Thomassen
Voorheen was het al een groot succes en nu starten binnenkort weer nieuwe edities van ‘Samen koken, samen eten’ op verschillende locaties in Papendrecht. Tijdens het bereiden en eten van een maaltijd kunnen mensen uit het dorp elkaar ontmoeten en nieuwe mensen te leren kennen. Iedereen is volgens de organisatie welkom.
Onder begeleiding kunnen mensen samen gezonde maaltijden klaarmaken. Zelfs voor hen die niet kunnen koken is er plek, want de tafel moet natuurlijk ook gedekt worden. Het gaat volgens de organisatie namelijk om de gezelligheid,
“Samen koken vind ik super. Het is een leuke, laagdrempelige manier om nieuwe mensen te leren kennen”, aldus een deelneemster van een eerdere editie. “Terwijl je groenten aan het snijden bent, maak je heel gemakkelijk een praatje met de anderen. En je leert ook nog eens lekkere nieuwe recepten en kooktechnieken!”
Aankomende editie vind plaats op woensdag 2 oktober in basisschool IKC De Wielen en op donderdag 17 oktober in SBO De Kameleon. Beide avonden starten om 17:00, deelname kost 5 euro per persoon. Aanmelden kan via de gemeente.