
Door Joram Niese
De gemeente Papendrecht is begonnen met de sloop van het oude politiebureau en de brandweerkazerne aan de Poldermolen. Op die plek komen appartementencomplexen te staan.
Sinds begin 2023 worden de gebouwen niet voor hun oorspronkelijke functie gebruikt. De gemeente heeft de locatie nog voor een tijd als opvangplek voor 85 vluchtelingen gebruikt. Daar kwam in november vorig jaar een einde aan. Sindsdien staan de gebouwen leeg.
Op de plek die vrijkomt, komen drie appartementencomplexen te staan. Het gaat om twee woontorens van vijf verdiepingen en een woontoren van twaalf etages (eerder nog tien). Daarbij gaat het om koopwoningen in het midden en hoge segment, tussen de 75 en 100 vierkante meter.
Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u
