Oproep: jouw sportverhalen en foto’s gezocht

0
80
Marcel Sluijter, Sander Stevens en Caroline den Ouden, foto Piet van Beest

Help mee om sportend Papendrecht in beeld te brengen

Caroline den Ouden, Sander Stevens en Marcel Sluijter werken aan deel 9 van de reeks Van heerlijkheid tot heden, de reeks boekjes waarin eerder onder meer het handvest van Papendrecht, de dijk en het omringende water werden belicht. Deel 9 gaat helemaal over de sportgeschiedenis van Papendrecht. Dit boekje wordt een feest van herkenning met mooie persoonlijke verhalen, bijzondere anekdotes en heel veel foto’s uit vroeger dagen.

Papendrecht ademt sport! Van dé Europese korfbalgrootmacht PKC tot atleet Roy Hoornweg  die internationale toptijden neerzet. VV Papendrecht schitterde jarenlang op het hoogste amateurniveau. Onze gemeente bracht verschillende profsporters voort. Maar sport is meer dan alleen prestaties. Het gaat ook om teamgeest, clubgevoel en onvergetelijke momenten langs de lijn. Om sportbeelden en -herinneringen in beeld te brengen, hebben we jouw hulp nodig!

Stuur verhalen en beelden
Heb jij geweldige herinneringen aan jouw club? Die spannende kampioenswedstrijd, die legendarische derde helft of die teamgenoot die altijd iets geks uithaalde? Bezocht je fanatiek wedstrijden, stond je jarenlang langs de lijn? We zijn op zoek naar alles wat sport in Papendrecht zo bijzonder maakt. Help mee om deze geschiedenis vast te leggen en stuur ons je verhalen en foto’s. Je kunt jouw beelden en herinneringen delen via www.oud-papendrecht.nl/verenigingen of mail naar info@oud-papendrecht.nl. Mis de kans niet om jouw sportmomenten te vereeuwigen. We kijken ernaar uit.

Meer informatie is te vinden op www.oud-papendrecht.nl/verenigingen. Via de webshop op deze site zijn ook de andere delen van de reeks verkrijgbaar.

Volg ons ook op ons WhatsApp kanaal: https://whatsapp.com/channel/0029VaoRvYF6rsQtr0tBRu3u

Drechtstreek veteranen in 1973